Epifiz ve MANNA 10 yıl gençleş Tüm hastalıkları sıfırla.

Beynimizin Epifiz bezi manna ile format atılıyor.Süper hıza arişebilen manna hücre yenilenmesin’den sonra Vücudunuz hızla gençleşip Sağlığınıza kavuşmanız mümkün oluyor.Rabbim isterse bu cennet helvası diye kuranda Tevratta geçen mannaya ulaşırsınız.İyonize olmayan dalgalar.Mono atomik manna Altın tozun’dan alde edilip Beynin epofiz bezini mucizevi kinetik kodlama yapmakta.Yerçekimini dahi yok eden manna Geçleştirici hücreler ile Mısır Firavunlarının ve Kleoparta’nın Güzelliği ve yaşlanmamasına sebep gösterilmektedir.Ormes mono atomik maddeler ile sihir yartmakta ,Altın tozu,Cennet Tozu ,Şemanna gibi adlarla anılmakta.Altın orjinal halini moleküler yapısındaki Katolizer yapısı Manna’nın yapımında servetler kullanılmakta.Altın hem madde hemde Antimadde yapısındadır.İnsan vücudunda dahi 8 miliğram altın bulunmakta. Ses dalgaları, Radyo dalgaları, Mikrodalga, Kızıl ötesi ışık, Görünen ışık, ve Morötesi ışık olarak sıralanır. İyonize olmayan dalgalar girdikleri dokulara enerjilerini aktararak ısısını arttırır ya da hücre zarlarının çalışma biçimini değiştirirler. Elektromanyetik dalgalar Nöromedikal bitkiler ve ayraç kimyasal dönüşümlerle Eski’den Berhetiyeci Nüshacı Hocaların Majilerin yaptığını Bilim’in Bazı yazılımlar ve NANO Biyoloji karmasıyla BİONİK SİBER Askerler yapma prensipleri ve adımları .Sunni Döllenme ile Ailesiz bireyleri Büyütülmekte ve Gelişen bu insan Siber Asker olarak yetiştirilmekteki yol .Parmakizleri dahi değiştirilen Beyin sinirleri radyo frekanslarla yönetilen bu Askerlerde korku tereddüt olmadığı gibi en hızlı ve analitik yeteneklerle donatılması sanki kurgu film İzlermiçcesine gelen bir hayal artık uzak bir hayal değil gibi ,gerçekleşiyor.Eski hocaların parayı düşünmeyen Fıtrarı vede Fikri bir olan itikadi güçleri devleşen hoclarımız bu KAOTİK kodlamaları ise nasıl kontrol ettiklerini uzmanlar hala çözmek için çabalasınlar .Epifiz bezini aktive edip meletonin ,Serotonin ve dmt hormonları epifiz bezine yollanan sinyallari ile Beynin Madde dışı varlığı kontrolü mümkün olmuştur.Devlet politikası Bu alandaki Çalışmalara ön ayak olma esnekliğini sahip olup var olan İki üç KİNETİK Hocaya el atsa ve Yeni dürüst yeteneklere kapı açsa Ülkem içinde iyi olmazmı? Eski dev . Hocalar malesef kalmadı onlar’dan iki kişi dışında artık eser yok.Benzer mucizeleri Budist MONK ların (Rahiplerin )Telekinetik Hatları açabilen kimyasal bazı tetiklemeler ile yani manna ile başardığı bilinmekte. Bildiğimiz palamut meşe kökü maydanozun toksitlenip gazlanmış hali, ALTIN kullanılmıştır .

Azadirachta indica . Az &MANNA

Azadrichta indicia İse Nöro Medikal ayrı bir Uzak Doğu bitkisi ve Ayahuasca.    yerli halk ona ¨ RUHUN ASMASI ¨ diye adlandırmış .Şamanlar ,Budistler ,Yerli Kabileler Kötü ruh kovma iyileştirme ayinlerinde kullanırlarmış.Nerden biliyorlardı bu bitki’nin içinde Alkaloidler olduğunu bu ayrı bir muamma.? Bir kaç örnek verdiğim bu bitkiler maydanoz sülfürü hariç çok kolay bulunmadığı gibi çok pahalı .Amerika Özel oluşturduğu bazı Seralarda bu bitkileri yetiştirmekte ..Silikon vadisine giden bazı kargolarda özel muhafazalı bitki konstraksiyon kapları acaba bu özel Kinetik bitkiler içinmi? Altın tozu izleri ise Vadiye ayrı bir sorular silsilesi bırakmakta.Bitkiler ve Altın tozu.

.Bilimsel Beyin sinir uçlarına uzanan bu denli İnanılması güç Hatların İlkel dönemlerde nasıl öğrenildiği ise ayrı bir tez konusu. Manna Kullanılarak insanların nasıl yönlendirileceği konusundaki çalışmalar, hücre zarlarının verdiği tepkiler üzerine yoğunlaşmıştır. Elektromagnetik yayınım yapan manna ile Epifiz kaynakların insan ruh yapısı ve Elektro dalga boylarının Loplardaki etkisi ile Korteks kontrol altına zaten alınıyordu.Dualar ,Berhatiye ve Altın tozuyla yazılan vefkleri bunun en güncel örneği.Bilim henüz bizim yıllardır yaptığımız kontrolün mantığını yeni çözmeye çalışmakta.:) Tel Aviv de TAU Elektronik Mühendisliği Fakültesinde bir birim olan Nöro sicence çok gizli deneyler yaptığını Washington Post kısace yazmış . Dedelerimizin yıllardır kullandığı bu Kanal açma ve Beynin Heklenme durumu aynı mısır piramitleri o tarihte o teknoloji ile Manna ile nasıl yapıldıysa ve bilinmiyorsa buDedelerimizin silinen ayak izleride aynı öyle bilinmiyor NASIL ı bilinmesede Yöntemler hala Ömer hocanın EL YAZMASI kitaplarında mevcut….Ömer Hoca’nın ¨ Üzümünü ye Bağını sorma ¨ demesi sanırım bu yüzden

Manna yanlış dizilim ile elde edilirse sakın kullanmayın.

HAS ALTIN
MANNA YAPIMI
EPİFİZ ve MUCİZELERİ

hakkında Belqhyx45

genede bak

Ömer Hoca Çalışma şekli

Sırasıyla szlere bunuda açıklamak istedi.Teknik önemli detaylara girme’den kısa ve basit dille anlatmak gerekirse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir